Produkt 100% Polski: Reklama ledowa, Panel reklamowy informacyjny led, Tablica reklamowa informacyjna led, Wyświetlacz reklamowy informacyjny  led, Linijka led, Listwa led Świetlna led Świecąca led, Zegar led, Termometr led,  Produkcja wyświetlaczy Led w Bielsko-Biała.
Promocja ważna do końca miesiąca na wyświetlacze Polskiego producenta wyświetlaczy diodowych LED Tedsystem Promocja ważna do końca miesiąca na wyświetlacze Polskiego producenta wyświetlaczy diodowych LED Tedsystem

Reklama, panel, tablica, wyświetlacz  led tekstowy-graficzny 
wysokość 54cm długość od 40 do 300cm : rozdzielczość 1506 diod led/m2

W czasach gdy otaczają nas... mało komunikatywne, zwykłe, statyczne reklamy (słabo widoczne i nie zwracające uwagi klientów na Państwa firmę), coraz trudniej jest wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów atrakcyjnymi promocjami w Państwa firmie.

Badania statystyczne wykazały że: świecąca elektroniczna reklama diodowa typu Led wyświetlająca dynamiczne treści informacyjno-reklamowe w postaci poruszającego, mrugajacego jaskrawego tekstu, zwiększa zainteresowanie potencjalnych klientów promowanym przez Państwa produktem nawet do 80% obrotu netto.

Dodatkowo powoduje zapamiętanie lokalizacji Państwa firmy, należy pamiętać że 90% społeczeństwa to wzrokowcy zapamiętujący informacje w prosty sposób:
    
1 -zapamiętanie wzrokowe lokalizacji Państwa firmy/świadczonych usług.
2 -w przypadku szukania firmy/świadczonych usług wizyta w Państwa firmie.


Reklama led tablica led wyświetlacz led bilgord led Polskiego producenta wyświetlaczy diodowych LED Tedsystem
Wysoka światłość reklamy/wyświetlacza led, teksty widoczne w największym słońcu !!!

Reklama led tablica led wyświetlacz led bilgord led Polskiego producenta wyświetlaczy diodowych LED Tedsystem
Do potrzeb zdjęć teksty zostały zatrzymane, podczas normalnej pracy teksty poruszają się w różnych opcjach/animacjach graficznych.

Czyż nie o to Wam chodzi by zostać zauważonym!
By wyróżniać się w szarym tłumie zwykłych statycznych reklam?

Diodowy wyświetlacz tekstowy - potoczna nazwa: reklama led, tablica led, wyświetlacz reklamowy led, tablica led
reklamowa led, tablica diodowa, reklama świetlna led, reklama świecąca led.


Jest to urządzenie elektroniczne przeznaczone do:
wyświetlania w matrycy złożonej z diod elektroluminescencyjnych, różnego rodzaju komunikatów tekstowych (reklamowych, informacyjnych, porządkowych, itd.), adresowanych do odbiorcy umieszczonego w polu świecenia wyświetlacza (1-100m).

Dzięki zastosowaniu diod elektroluminescencyjnych o wysokiej światłości uzyskano : 
wysoką wyrazistość treści reklamowych Widoczność w największym słońcu!!!, oraz zwiększoną efektywność oddziaływania na osobę do której komunikat informacyjno reklamowy jest kierowany.


Stosujemy diody elektroluminescencyjne o dużej światłości i żywotności minimum 25 lat, światłość 8500mcd, szerokim kąt świecenia 140 stopni, przeznaczone do użytkowania w szerokim zakresie temperatur -40 do 120 stopni Celcjusza.

Duże jaskrawe znaki, duża aktywna powierzchnia świecąca wyświetlacza , umożliwia odczyt treści reklamowych z dużych odległości 1-100m. Poprawiając tym samym skuteczność oddziaływania reklamy na potencjalnego klienta.

Obudowa duraluminiowa (elastyczna a zarazem bardzo wytrzymała), wyjątkowo dobrze znosząca średniej wielkości huragany, duże zmiany temperatur w zakresie -40 do +100 stopni celsjusza, obfite opady deszczu, śniegu, gradu, odchody wszędobylskich gołębi,

Opracowaliśmy specjalny energooszczędny system sterowania diodami tak by zmniejszyć zużycie prądu przez wyświetlacz o -30% , przy zachowaniu wysokiej światłości wyświetlacza.  

Produkt 100% Polski, produkcja wyświetlaczy w  firmie Tedsystem : wydział Bielsko-Biała


Programowanie wyświetlanych treści w wyświetlaczu :

-Programowanie wyświetlacza z klawiatury komputerowej.

Z wyświetlacza wyprowadzony jest przewód klawiaturowy o długości wskazanej przy zamówieniu, 5m,10m,15m, maksymalnie do 20m, przewód zakończony jest gniazdkiem zwykłej klawiatury komputerowej dołączanej na czas zmian treści reklamowych. Pamięć wyświetlacza jest nieulotna (treści reklamowe pamiętane są w wyświetlaczu po wyłączeniu/załączeniu go do prądu).

-Programowanie wyświetlacza z komputera.

Z wyświetlacza wyprowadzony jest kabelek komputerowy o długości wskazanej przy zamówieniu, standardowo 15m, maksymalnie do 100m. Przewód zakończony jest gniazdkiem Interfejsu USB. Pamięć wyświetlacza jest nieulotna (treści reklamowe pamiętane są w wyświetlaczu po wyłączeniu/załączeniu go do prądu).  Program komputerowy przeznaczony jest na  wszystkie wersje  systemu Windows. 

  Pierwszy diodowy wyświetlacz  tekstowy wyprodukowaliśmy ponad 10 lat temu, działa bez awaryjnie do tej pory!!!

Do pobrania:

Kliknij w ikonkę by pobrać instrukcję instalacyjno-montażową wypełnień diodowych LED, do pylonów

Kliknij w ikonkę by pobrać program komputerowy do obsługi elektronicznych pylonów  cenowych LED

Kliknij w ikonkę by pobrać/ oglądnąć film
Widok programu sterujacego diodowym wyświetlaczem Led
Każdy  nasz produkt  (patrz poniżej), możemy zaadaptować, do Państwa indywidualnych potrzeb funkcjonalnych.

Nasze 15 letnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu naszych urządzeń jest gwarancją Państwa zadowolenia z oferowanych przez nas produktów.

Kontakt e-mail:
- Pytania techniczne, zamówienia, inne : tedsystem@tedsystem.pl
Kontakt telefoniczny: (telefony czynne w godzinach od 10-17 poniedziałek-piątek)
- Pytania techniczne, zamówienia,  504-106-716 (godziny: 10-17 poniedziałek-piątek)
W dniach wolnych od pracy, lub późnych godzinach wieczornych, w przypadku ważnych pytań prosimy o kontakt: e-mail : tedsystem@tedsystem.pl sms : (+48) 504-106-716Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

niezawodny,tani,najlepszy,diodowy,wyswietlacz,led_tania,najlepsza,diodowa,reklama,led_tania,najlepsza,tablica,reklamowa,led
Wszelkie prawa Zastrzeżone !!! materiały na stronie są własnością firmy TEDSYSTEM ®niezawodny,tani,najlepszy,diodowy,wyswietlaczy,led_tania,najlepsza,diodowa,reklama,led_tania,najlepsza,tablica,reklamowa,led.jpg
Rozwiązania techniczne w naszych produktach są systematycznie ujawniane w Urzędzie Patentowym.
Polski producent wyświetlaczy led TEDSYSTEM   www.tedsystem.com.pl
niezawodny,tani,najlepszy,diodowy,wyswietlacz,led_tania,najlepsza,diodowa,reklama,led_tania,najlepsza,tablica,reklamowa,led.jpg